KLM mokiniai
2019 m. Lietuvos Valstybės atkūrimo dienos minėjimas

Kviečiame visus į Lietuvos Valstybės atkūrimo dienos ir Nepriklausomybės atkūrimo minėjimą. 1918 m. vasario 16 d. Lietuvos Tarybos signatarai pasirašė Lietuvos Nepriklausomybės aktą, kuriuo atkūrė Lietuvos Valstybės tęstinumą.
Lietuvos Valstybės istorija yra kuriama daugiau nei 1000 metų. 1990 m. kovo 11 d. Lietuvos Respublikos Aukščiausioji Taryba pasirašė Lietuvos Nepriklausomybės atstatymo aktą. Buvo remiamasi 1918 m. vasario 16 d. pasirašytu Lietuvos Nepriklausomybės aktu, kuris niekada nenustojo turėjęs teisinės galios.

2019 m. vasario 23 d. mes pažymėsime šias datas kultūriniu renginiu ir po jo šventine vakariene. Lietuvos Valstybės atkūrimo dienos minėjime dalyvaus Lietuvos Respublikos Seimo narys, bei garsus operos solistas Vytautas Juozapaitis. Jis su žmona atliks koncertinę programą. Renginyje taip pat pasirodys Kolorado Lituanistinių mokyklų mokiniai, tautinių šokių grupė “Rūta”, bus renkama Kolorado lietuvių bendruomenės valdyba.

Data: 2019 m. vasario 23 d.

Laikas: Durys atidaromos 15:00 val., vakarienė – 16:00val., programa – 17:00val.

Adresas: VFW Hall, 3800 S. Windermere St., Englewood, CO 80110

Įėjimo mokestis:

  • vaikams iki 13m. – nemokamai
  • susimokėjus iš anksto atsiunčiant čekius15.00$ (čekius išrašyti Colorado Lithuanian School vardu ir siųsti adresu 573 S.Carr St., Lakewood, CO 80226)
  • renginio dieną susimokant prie įėjimo20.00$

Už maistą ir bare vyks atsiskaitymas tik grynais ir tai nėra įskaičiuota į mokamą mokestį už renginį, visos surinktos lėšos bus skirtos Kolorado lituanistinės mokyklos paramai.

Maistas nėra įskaičiuotas į mokamą mokestį už renginį. Už maistą ir bare vyks atsiskaitymas tik grynais.


Renginį organizuoja Kolorado lituanistinė mokykla papildomom lėšom mokyklai surinkti. Visas surinktas lėšas: už įėjimą, maistą, mugėje įsigytas prekes, Kazickų šeimos fondas pagal Matching Grant programa padvigubins iki 1000 $.

Jei turite klausimų, kreipkitės į Henriką telefonu 410-294-9894.