KLM mokiniai
Sausio 13 d. pagarbos bėgimas “Gyvybės ir mirties keliu”

Renginį organizuoja Kolorado lituanistinė mokykla kartu su Kolorado lietuvių bendruomene Viso pasaulio lietuviai yra kviečiami kartu su Kolorado lituanistine mokykla ir Kolorado lietuvių bendruomene į jau trečius metus iš eilės organizuojamą visos Šeimos Sausio 13-osios pagarbos bėgimą “Gyvybės ir mirties keliu” kartu su Kolorado valstijos lietuviais. Minimali distancija 1 kilometras.

Data ir laikas: Pasaulio lietuviams 2022 m. Sausio 16d. Bėgant realiu laiku Kolorado valstijoje 2022 m. Sausio 16d.10 val. ryto. (Kolorado valstijos laiku)

Vieta: Pasaulio lietuviams – bet kuri vieta žemėje. Bėgant realiu laiku Kolorado valstijoje: Carpenter Park Field 11000 Colorado Blvd., Thornton, CO 80233 (Įvažiavimas iš Colorado Blvd. ir 108 g-vė)

Prašome visus dalyvius atsinešti lietuviškos atributikos. Renginys nemokamas. Kviečiame atsinešti karštos arbatos, kavos, karšto šokolado ir užkandžių pasivaišinti ir pasidalinti su bėgimo dalyviais po bėgimo.

Apdovanojimai: Visi bėgimo dalyviai bus apdovanoti padėkos raštais.

Kaip dalyvauti virtualiai? 1. 2022 m. sausio 16 d. nubėgti mažiausiai 1 kilometrą esant bet kurioje pasaulio vietoje. 2. Rezultatą užfiksuoti bet kuria bėgimo programėle. 3. Rezultatais pasidalinti facebook socialiniame tinkle Kolorado lituanistinės mokyklos puslapyje šio renginyje (komentaruose) arba atsiųsti el.paštu koloradoltmokykla@gmail.com ir mes patalpinsime juos renginio komentaruose. 4. Bėkite vilkėdami ar turėdami lietuvišką atributiką, gerai būtų, kad tai matytusi nuotraukose. 5. Iki susitikimo su visais pasaulio lietuviais bendrame renginyje.