KLM mokiniai
Mokytojai
Edita Buzeniene

KLM direktorė Edita Buzėnienė

Dirbu nuo 2018 m. kovo mėn. 1d. iki dabar.

Esu Edita - viena iš Kolorado lituanistinės mokyklos įkūrėjų ir šiuo metu einanti mokyklos direktorės pareigas.

Gimiau ir užaugau Lietuvoje, Panevėžio mieste. Esu baigusi Kauno technologijos universitetą (Verslo administravimo specialybės bakalauras) ir Vilniaus Gedimino technikos universitetą (Vadybos ir nekilnojamo turto vertintojo magistras).

JAV su šeima gyvename nuo 2008 metų, į Kolorado valstiją atsikraustėme 2009 metais. Šiuo metu aktyviai savanoriauju Kolorado lietuvių bendruomenės veikloje. Esu laimingai ištekėjusi mylimo vyro Valdo žmona ir 3 savo nuostabių vaikų: Eglės, Mariaus ir Austėjos mama. Mėgstu keliauti, rankdarbiauti, užsiiminėti daržininkyste ir savo nuosavo namo rekonstrukcijomis.

Labai myliu Lietuvą ir džiaugiuosi galėdama nors maža dalimi prisidėti prie Kolorado lietuvių vaikų gimtosios lietuvių kalbos išsaugojimo ir meilės Lietuvai jausmo sustiprinimo.

Su manimi galite susiekti el.paštu koloradoltmokykla@gmail.com arba telefonu 720-838-0579

Dalia Lankeliene

KLM Tėvynės pažinimo, Tautodailės mokytoja Dalia Lankelienė

Dirbu nuo 2018 m. rugsėjo mėn. 8d. iki dabar.

Aš esu Dalia Lankelienė. Esu gimusi ir užaugusi Vilniuje. JAV, Kolorado valstijoje, Fort Collins mieste gyvenu jau aštuonerius metus.

 Vedu Tėvynės pažinimo (geografijos ir istorijos) pamokas. Esu baigusi Vilniaus universiteto Gamtos mokslų fakultetą (Geografijos specialybę).

Mėgstu keliauti su šeima bei draugų kompanija. Savanoriauju savo dukrų mokyklose bei vyresniosios dukros skautų būryje. Lankau Aikido treniruotes. Kai turiu laiko ir įkvėpimo, mėgstu užsiimti dekupažu ar kitais rankdarbiais. Man smagu vaikus mokyti to, kas man pačiai įdomu!

Su manimi galite susiekti el.paštu dalia3000@gmail.com

KLM Pavaduojanti mokytoja Diana Reznik

Dirbu nuo 2018 m. rugsėjo mėn. 08d. iki dabar.

Su manimi galite susiekti el.paštu dianalietus4@gmail.com

Vilma Balnyte

KLM Pavaduojanti mokytoja Vilma Balnytė

Dirbu nuo 2018 m. rugsėjo mėn. 08d. iki dabar.

Aš esu gimusi ir užaugusi Kaune. JAV, Kolorado valstijoje, Lakewoodo mieste gyvenu aštuonerius metus, o JAV jau aštuoniolika.

Kolorado lituanistinėje mokykloje esu pavaduojanti mokytoja. Esu baigusi Vilniaus universiteto Filosofijos fakultetą (Sociologijos specialybę), JAV mokiausi Virginijos Commonwealth Universitete verslo vadybos magistratūroje, taip pat įgijau JAV buhalterijos profesinę licenziją.

Mėgstu keliauti, stovyklauti, važinėti dviračiu, pažinti naujas vietas ir žmones, istoriją, meną, rankdarbius, fotografuoti, ir begales kitų dalykų.

Su manimi galite susiekti el.paštu vbalnyte@gmail.com

KLM Tėvynės pažinimo, tautodailės mokytoja Asta Liepas

Dirbu nuo 2018 m. rugsėjo mėn. 08d. iki dabar.
Su manimi galite susiekti el.paštu asta@liepas.com

Esu gimusi ir augusi Lietuvoje, nedideliame Prienų miestelyje, vėliau mokiausi Kaune lengvosios pramonės technikume. Nuo 2004 metų gyvenu JAV, Kolorado valstijoje. Labai myliu Lietuvą ir noriu kad mano sūnus kuo daugiau išmoktų, sužinotų ir pamiltų kraštą iš kurio yra kilęs. Todėl, gavus pasiūlymą mokytojauti Kolorado Lituanistinėje mokykloje, nusprendžiau prisidėti prie kolektyvo. Šiuo metu mokau vaikus Tėvynės pažinimo ir padedu su tautodaile.

KLM Priešmokyklinės klasė mokytoja Kristina Vyšniauskienė

Dirba nuo 2019-08-24 iki dabar .

Su manimi galite susiekti el.paštu kristevi@yahoo.com

KLM literatūros mokytoja Janina Shubert

Dirbu nuo 2020m rugsėjo mėnesio. 

 
Aš esu Janina Shubert. Esu kilusi iš Prienų miestelio, visai šalia Nemuno krantų. Denveryje gyvenu jau daug metu, virš 20! 
Kolorado lituanistinėje mokykloje vedu lietuvių literatūros pamokas. Literatūra visuomet buvo dalis manęs, juk joje tiek daug mūsų šalies istorijos, papročiu ir patriotizmo. Džiaugiuosi galėdama sugrįžti prie savo šaknų ir dalintis žiniomis su jaunąja lietuvių karta. 
Auginu du sūnus, Hugo Vygantas 18m. ir Sean Vytautas 13 metu. Mes mėgstame kartu keliauti, žaisti krepšini ir klausytis muzikos. Aš taip pat mėgstu sportuoti ir laiko atradus skaitau arba užsiimu menais. 

Man labai patinka dirbti su vaikais, turiu 20 metu darbo patirti su jais. Yra nepaprastai idomu ir tikrai niekada nenuobodu klausytis jų idėjų, patirčių ir nuoširdaus žingeidumo. 

Dirbę mokytojai

KLM Tautodailės mokytoja Lilija Prekerienė

Dirbo nuo 2018 m. rugsėjo mėn. 8 d. iki  2018 m.lapkričio mėn. 30 d.

 

KLM tautinių šokių mokytoja Laima Jarašius

Dirbo nuo 2018 m. rugsėjo mėn. 08d. iki 2019m.gegužės mėn.25d.

Su manimi galite susiekti el.paštu laimabeans@comcast.net

KLM Priešmokyklinės klasės mokytoja Ieva Rumšienė

Dirbo nuo 2018 m. rugsėjo mėn. 8d. iki  gegužės mėn.25d.

Esu Ieva Rumšienė, trijų vaikų (Jurgio 6m., Agotos 4m. ir Antano 9men.) mama. Esu baigusi JAV Oro Pajėgų Akademiją (Politikos mokslus) ir Mykolo Romerio Universitetą (Europos Sąjungos politiką ir administravimą). 8 metus tarnavau Lietuvos kariuomenėje, šiuo metu dirbu finansų analitike.

Skautauju jau 28 metus ir dievinu gamtą, palapines ir laužo kvapą.
Su šeima neseniai persikėlėm gyventi į Koloradą ir stengiamės kiekvieną savaitgalį ištrūkti į gamta, pakeliauti ir atrasti kažką naujo.
Kolorado mokyklėlėje mokau mažuosius “Varliukus” ir stengiuosi mokymąsi paversti smagiu žaidimu.
Be darbo, vaikų, mokyklos ir kelionių, laisvu laiku (kurio nebelieka) mėgstu ramiai gerti kavą.
Su manimi galite susiekti el.paštu iewushka@gmail.com

KLM Lietuvių kalbos ir literatūros mokytoja Asta Matuska

Dirbo nuo 2018 m. rugsėjo mėn. 8d. iki 2019 vasario mėn. 2 d.

 

KLM Pavaduojanti mokytoja Gabrielė Slankauskaitė

Dirbo nuo 2019-08-24 iki 2020 gegužės 30 dienos.

Su manimi galite susiekti el.paštu lietuvaproject@gmail.com

KLM lietuvių kalbos ir literatūros mokytoja Ieva Burnham

Dirbo nuo 2019 vasario 2 dienos iki 2021 gegužės 30 dienos.

Esu Ieva Burnham. Gimiau ir užaugau mylimame Vilniuje. Į Koloradą persikrausčiau 2002 metais. Iki 2002 metų mokiausi Kauno Technologijos Universitete biznio vadybą. 2015 metais baigiau finansines apskaitos bakalaurą Metropolitan State University of Denver. Esu dviejų vaikų mama: Sofijos (12 metų) ir Luko (7 metų). Lietuva visada užims ypatingą vietą mano širdyje dėl ko ir pasiryžau tapti lietuvių kalbos mokytoja Kolorado lituanistinėje mokykloje.

Noriu padėti vaikams nepamiršti kalbėtis lietuviškai.Su šeima mėgstame aktyviai poilsiauti, keliauti ir būtinai naudojamės tuo, kad gyvename Kolorade, todel dažnai “kopinėjame” po kalnus, kempingaujame, čiuožinėjame snieglentėmis ir mėgaujamės nuostabia gamta. Kai turiu papildomo laiko mėgstu ramiai skaityti romanus, daržininkauti ir megzti.